kameroğlu

Kameroğlu Metrohome

Hayatın
Merkezinde Olun

Avantajlı lokasyonu ile ihtiyaç duyduğunuz her şeye yakın mesafede olan Kameroğlu Metrohome'da merkezde olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Kameroğlu
Metrohome Cadde

Beylikdüzü'nün en prestijli lokasyonunda yer alan Kameroğlu Metrohome Cadde, 120 mağaza ile keyifli vakit geçirebileceğiniz yeni buluşma noktanız olacak.

Sosyal Alanlar

Günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız,içerisinde bulunan fitness,sauna,hamam ve açık-kapalı yüzme alanları ile kendinize zaman ayırın.

Yaşam Vadisi
Yanıbaşınızda

Beylikdüzü'nün en yeşil ve en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi'nde ailenizle birlikte açık havanın tadını çıkarın.

1700 konut ve 120 seçkin mağaza seçeneği ile  Kameroğlu Metrohome projesinde üç kat otopark, kafe & restoran, açık ve kapalı yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Çocuk Oyun Parkı, Açık Spor Alanları, Koşu-Yürüyüş Parkurları siz ve ailenize birlikte vakit geçirebileceğiz keyifli mekanlar sunuyor.

E-5-D100-TEM Otoyolları hattında konumlanmış avantajlı lokasyonu sayesinde her yere ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mevkisinde 30.000 kişinin yaşadığı,yaşam vadileriyle süslenmiş,çeşitli etkinliklerin yapıldığı kültür merkezleriyle kaliteli yaşam odak noktası haline geliyor.

120 seçkin markadan oluşan kafe ve mağazaları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz,cadde konseptini yansıttığımız yenilikçi avm anlayışıyla Kameroğlu Metrohome Cadde bölgenin yeni buluşma noktası oluyor.Farklı sektörden mağazalarıyla da günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir yaşam merkezi haline geliyor.

Galeri