kameroğlu

Pelican Hill Residence

California Mimarisi,
Seçkin Sosyal Tesis İmkanları

Projemiz sosyal tesis imkanları, göleti, spor alanları ve geniş rekreasyon alanına sahip olmasıyla her yaştan Pelican Hill sakinine keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

 Kameroğlu İnşaat tarafından inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 yılı başında yeni bir anlayışla tasarlandı. Brüt alanları 445-540 m² aralığına sahip % 80’ i tek katlı, % 20’ si iki katlı olan villa projesinde ortalama 2000-2500 m² aralığında değişen bahçelerinde ise 70 m² havuz bulunmaktadır.

Pelican Hill’in marka değerini arttırmak ve bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Evleri sakinlerine sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda hayata geçirilen projemizde, modern dünyanın sunduğu en yüksek teknolojiler kullanılmış; güncel konut projelerinde yaşanan teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önüne alınarak yeni çözümler üretilmiştir.

Bu amaç doğrultusunda hayata geçirilen projemizde, modern dünyanın sunduğu en yüksek teknolojiler kullanılmış; güncel konut projelerinde yaşanan teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önüne alınarak yeni çözümler üretilmiştir. Bu nedenle proje “maketten satış” değil örnek olarak hazırlanan villada gösterilerek farklı bir satış politikası ile müşterilerine sunularak satılmıştır.

Galeri