kameroğlu

Kameroğlu Metrohome

Hayatın
Merkezinde Olun

Kuzey yönünde E5, güney yönünde Beylikdüzü ‘nün kent parkı Yaşam Vadisi’nin yer aldığı Kameroğlu Metrohome değerli lokasyonuyla yatırımınıza değer katıyor. METROHOME’un hemen önünde bulunan Metrobüs ve planlanan metro istasyonuyla merkezde yaşamanın keyfini çıkarırken, trafikte harcadığınız değerli vaktinizi kendinize ve ailenize kalsın.

Metrohome
Cadde

Aileniz, çocuklarınız ve dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz tüm mekanlar bir adım ötenizde.. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, bölgeye renk katacak, METROHOME CADDE’DE birbirinden seçkin kafelerin, restoranların ve mağazaların keyfini çıkarın.

3 Katlı Otopark
Sosyal Alanlar

7/24 sağlanan güvenlik önlemleri ve otomobilinizi koruma altına alan 3 katlı kapalı otoparkla güven içerisinde bir yaşam. METROHOME’ da kendinize zaman ayırın, her günü tatil gibi yaşayın. Metrohome, çocukların eğlenebileceği oyun ve aktivite alanları, açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, yoga ve pilates salonları ile sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yaşam Vadisi
Yanıbaşınızda

İstanbul’un şehir içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi’nde kuş sesleriyle güne başlamanın, ağaçlar ve çiçekler arasında yürümenin, toprağa dokunmanın rahatlatıcı etkisini deneyimleyin. Bu yemyeşil alanda konser-etkinlik alanı, kafeteryalar, sanat atölyeleri, çocuk oyun alanları, koşu parkurları, bisiklet yolu, mini golf sahası vb. çeşitli aktivite alanlarında kendinize zaman ayırmanın keyfine varın.

Şehrin Ritmini 

METROHOME CADDE’DE Yakalayın

Özlem duyduğunuz  semt hayatını modern CADDE  konsept anlayışı ile yeniden yorumladık.

Sizi düşünerek tasarladığımız konsept mağazalarda günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, geri kalan zamanınızda da yeni komşularınız ve arkadaşlarınızla birlikte şık restoran ve kafelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz .

 

Doğa İle İç İçe Çocuklar

METROHOME’da çocuğunuzun sağlıklı ve mutlu gelişimine tanıklık edeceksiniz.

Rahat, güvenilir ve huzurlu bir şekilde yaşıtlarıyla ve evcil dostlarıyla  keyifli vakit geçirecekleri her türlü sosyal  olanakları çocuklarınıza sunuyoruz

Organik Bahçe

Küçüklerin  hem  bedensel hem de ruhsal gelişimine destek olabileceğine inandığımız, çocuk parkı içerisinde yer alan Organik Bahçe’de  çocuğunuz kendi ektiği tohumun büyüdüğünü gözlemleyerek doğanın mucizesine tanık olabilir.

Kütüphanemizde Bir Kitapta Sizden Olsun

Ortak yaşam alanında kitaplarınızı paylaşabileceğiniz kütüphanelerin bulunduğu

alanlarda ailece okuma saati yapabilirsiniz .

Ev Değil Yaşam

METROHOME’ da  kendinize zaman ayırın, her günü tatil gibi yaşayın…

Yoğun  bir iş günü sonunda  her mevsime uygun  açık-kapalı yüzme havuzlarında stresinizden arınabilir, günün yorgunluğunu spa ve hamam keyfi ile atabilirsiniz.

Ortak ilgi alanlarında  sosyalleşebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 Günün her saatinde zengin peyzajlı koşu ve yürüyüş parkurlarında sporunuzu yapabilir  fitness salonunda yoga ve pilates yaparak sağlıklı ve formda kalabilirsiniz.

Metrohome Suites

Ailenizin yaşam tercihine göre 2+1, 3+1, 4+1 ve 3+2, 4+2, 5+2, 6+2, 7+2 dubleks geniş daire seçenekleri ve Suites’e özel sosyal alanlar.

Metrohome Residence

Minimalist bir yaşam tercih edenler için 1+1, 2+1 ve  2+1,3+2, 4+1 dubleks daire seçenekleri ve Residence’a özel sosyal alanlar.
Metrohome Cadde
AVM konseptinde tasarlanmış seçkin markalardan oluşan şık mağazalar ve kafeler.

 

METROHOME SUITES

KAMEROĞLU METROHOME SUITES, 28.530 m²’lik alana konumlanmış, 809 daire 79 mağazadan oluşuyor. 17 Katlı 9 blok yapısı ve sosyal tesisleriyle ailenizi özledikleri konforlu yaşamla buluşturuyor.

Birbirinden özel tasarlanmış mekânları, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve stüdyoları ile sosyalleşmenizi ve yaşam kalitenizi yükseltmenizi sağlıyor.

METROHOME RESIDENCE
Şehrin dinamik yapısını minimalist bir yaşamla birleştiren Metrohome Residence geniş peyzajlı ortak alanları, 884 daire ve 46 seçkin mağazasıyla sizlere yeni bir yaşam vadediyor.

Şehrin karmaşasından uzaklaştıran ve günün stresini atmanızı sağlayan açık-kapalı yüzme havuzları, formda kalmanıza yardımcı spor salonu ve stüdyoları ile  çocuklarınızla birlikte zaman geçireceğiniz keyifli mekanlar sizleri bekliyor.

METROHOME CADDE
METROHOME CADDE 125 seçkin markadan oluşan kafe ve mağazaları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz, cadde konseptini yansıttığımız yenilikçi AVM anlayışıyla, bölgenin yeni cazibe merkezini yanı başınıza getiriyor.

Proje Künyesi

METROHOME SUITES 

KONUT ADETİ  809 Konut

MAĞAZA ADETİ  79

DAİRE TİPLERİ  2+1, 3+1, 4+1 ve 3+2, 4+2, 5+2, 6+2, 7+2 Dubleks

ARSA ALANI  28.530 m²

İNŞAAT ALANI  229.633 m²

BLOK SAYISI  9 Blok

KAT SAYISI  17 Kat

 

SOSYAL DONATILAR : Kafe & Restoran, Açık-Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Hamam, Sauna, Buhar Odası, Çocuk Oyun Parkı, Açık Spor Alanları, Koşu-Yürüyüş Parkurları

 

METROHOME RESIDENCE

KONUT ADETİ  884

MAĞAZA ADETİ  46

DAİRE TİPİ  1+1, 2+1 ve 2+1, 3+2, 4+1 Dubleks

ARSA ALANI  15.152 m²

İNŞAAT ALANI  118.578 m²

BLOK SAYISI  5 Blok

KAT SAYISI  17 Kat

   Web Sitesi: www.kameroglumetrohome.com

Galeri