basın odası

IHLAMUR EVLERİNDE YAŞAM BAŞLADI

Kameroğlu inşaat emeğinin ve özenli çalışmanın karşılığını almaya devam ediyor.

Kameroğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece’de inşa edilen, Pelican Hill Ihlamur Evleri’nde sona yaklaşılıyor…

Büyük bir bölümü satılan villaların teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. Pelican Hill Projesi, brüt alanları 445 ile 540 metrekare arasında değişen 4+1, 5+1 ve 6+1 villa tiplerinden oluşmakta.

% 80‘i tek % 20 ‘si iki katlı olan ve bahçelerinde kendilerine ait 70 m² büyüklüğünde açık havuzun yer aldığı 112 adet villa, ev almak isteyenlerin lüks beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek nitelikte tasarlanmış.

Tek katlı villa yaşantısı ile daha rahat bir yaşam alanı sunan proje yepyeni bir boyutla karşımıza çıkıyor. Bu nedenle;

Pelican Hill Ihlamur Evleri’nde villalar, kendine özgü çizgisiyle ‘’Tek katlı müstakil ev’’ hayali olanların tercih edebilecekleri hoş bir alternatif

Göl ve deniz manzarası eşliğinde yaşayabilecekleri ayrıcalıklı mekânlar…

Doğal Yaşam ve Konfor Bir arada ( bahçe havuz görseli)

Geniş bahçeli ve havuzlu olarak tasarlanan villalar ailelerin hoş vakit geçirmeleri için ideal bir yaşam sunuyor. Göçmen kuşların uğrak noktası olan bölgede leylek, yaban ördeği göçmen kuşların yanı sıra doğan gibi farklı kuş türlerinin evinizin konforunda izleyebilir. Ailenizin özlediği doğal sebze ve meyveleri geniş bahçenizde yetiştirebilirsiniz.

Güven İçinde Huzurlu Yaşam (İç görseller)

Temelin tamamına kazık uygulaması ve kristalize su yalıtımı yapılmıştır. Bununla birlikte, evin tüm çevresinde drenaj hattının yapılması ile radye temel sistemi, zeminden gelecek olan suya karşı sağlıklı bir şekilde koruma altına alınmıştır.

Alt Yapıda Yeni Çözüm

İnşaat sektöründeki yüksek teknolojilerin kullanıldığı projede, teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önüne alınarak yeni çözümler üretilmiş,tüm havuz ve perde arkalarında, standartların üzerinde, proje tekniğine uygun yüksek kalitede drenaj sistemi, evin tüm çevresinde uygulanmıştır.Bu nedenle projede maketten satış tercih edilmiyor.

Proje, örnek villa ve örnek sokağın gösterimi ile birlikte, satın alacakları villayı yerinde göstererek kendine özgü satış politikasıyla müşterilerine sunuyor. Böylece, Pelican Hill’de yaşamayı tercih edenler, evlerini ve işçilik kalitesini yerinde görme imkânına sahip olacaklar.

Sosyal Yaşam

Kameroğlu, Ihlamur Evlerini tercih eden villa sakinleri, site içerisinde yer alan yürüme ve koşu parkurlarının yanı sıra, Pelican Hill bünyesindeki 4.000 m²’ lik alandaki Pelican Life Club; cafe & restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisi ve market imkânlarından dilediğince yararlanabilecektir.

Lokasyon

Son derece değerli bir lokasyonda yer alan Ihlamur Evleri, özellikle Atatürk Havalimanı’na yakınlığı E-5, TEM otoyolları, Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Köprü) ile yapımı devam eden 3. Havalimanını birbirine bağlayan Kuzey Marmara Otoyolu’nun Hadımköy çıkışının çok yakınında olması ile ev sakinlerine daha rahat bir ulaşım ağı sunuyor.

Midwood’a komşu

Göl Vadisinde, Pelican Hill Ihlamur evleri yanında 400 dönüm arazi üzerine, temeli atılan Midwood projesi Hollywood ve Hollywood’dan sonra dünyanın en büyük üçüncü film platosu olacak. Projenin devamında Plato’nun yanına sosyal tesisler Ayrıca bir üniversitenin mimarlık ve mühendislik fakültesinin yüksek lisans ve doktora bölümlerini de bu bölgeye taşınması hedefleniyor. Çekimlerin 2 yıl içerisinde başlayacağı proje hem bölgeye değer katacağı hem de yatırımcısına kazandıracağı belirtiliyor.

Beylikdüzü’ne Yeni Proje

Beylikdüzü’nün kalan en değerli bölgesinde Kameroğlu Metrohome Suites &Residence adlı A grubu yeni karma projesini hayata geçiren Kameroğlu İnşaat projenin Yaşam vadisi manzaralı ve E5 üzerinde olmasıyla , ulaşım imkanları bakımından diğer projelerden farklılaştığı ifade ediliyor. Proje Metrobüse ve yakında bitirilmesi planlanan Metroya 1 dk yürüme mesafesinde. Bu nedenle proje sadece bir yaşam alanı değil, kazanç dolu bir yatırım fırsatı da sunuyor.

Amaç; Özgün bir yaşam alanı oluşturmak,

Proje’nin 70.000 m² parselde 1700 konut ve 130 mağazadan oluştuğunu ifade eden Kameroğlu, Projenin diğer önemli özelliklerinden bahsederken; Metropol yaşantısına uygunluğunu, bu açıdan çağın gereksinimlerini fazlasıyla karşıladığını, projeyi tercih edenlere sunacağı sosyal yaşam alanlarının fonksiyonelliği ve cadde konsepti ile Beylikdüzü’ne yeni bir bakış açısı getireceğini belirtti.

Pelican Hill Ihlamur Evleri; Şehrin karmaşık atmosferinden sıyrılarak, sakin bir hayatı özleyenler için ideal bir yaşam alternatifi.

*Hafta içi ve hafta sonları örnek villa ve örnek sokağı ziyaret edebilirsiniz. www.ihlamurevleri.com.tr

30.05.2017
hurriyet