basın odası

Yaşam kaliteniz yeniden şekilleniyor. Beylikdüzü’nün yeni cazibe noktası…

Kameroğlu inşaat emeğinin ve özenli çalışmanın karşılığını almaya devam ediyor.

Beylikdüzü’nün kalan en değerli bölgesinde Kameroğlu Metrohome Suites &Residence adlı A grubu yeni karma projesini hayata geçirdiğini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kameroğlu projenin Yaşam vadisi manzaralı ve E5 üzerinde olduğunu , bu sebeple ulaşım imkanları bakımından diğer projelerden farklılaştığını belirtti. Proje Metrobüse ve yakında bitirilmesi planan Metroya 1 dk yürüme mesafesinde. Bu nedenle proje sadece bir yaşam alanı değil, kazanç dolu bir yatırım fırsatı da sunuyor

Amaç; Özgün bir yaşam alanı oluşturmak,

Proje’nin 70.000 m² parselde 1700 konut ve 130 mağazadan oluştuğunu ifade eden Kameroğlu, Projenin diğer önemli özelliklerinden bahsederken; Metropol yaşantısına uygunluğunu, bu açıdan çağın gereksinimlerini fazlasıyla karşıladığını, projeyi tercih edenlere sunacağı sosyal yaşam alanlarının fonksiyonelliği ve cadde konsepti ile Beylikdüzü’ne yeni bir bakış açısı getireceğini belirtti.

Evinizin içinde ayrıcalıklı alanlar

Kameroğlu Metrohome; Kiler ve çamaşır makinesi için ayrılan özel alanları ,geniş balkonları ile ev sakinlerine daha konforlu ve kullanışlı yaşam alanları sunuyor.

Kameroğlu Metrohome Suites; aile konseptinde tasarlanmış 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle ayrı sosyal tesise, yönetime ve 3 katlı geniş otoparka sahip… Metrohome Suites, ailelerin huzurlu vakit geçirebilecekleri yeşil ve mavinin dinginliği eşliğinde açık ve kapalı havuz keyfini yaşayabilecekleri, günün stresini atabilecekleri fitness salonu, yürüyüş alanları ve çocuk parkları ile bambaşka bir dünya sunuyor.

Kameroğlu Metrohome Residence; Minimalist yaşamayı tercih edenler için düşünülen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle, ev sahiplerine konforlu ve bağımsız sosyal yaşam konsepti tasarlanıyor. Ev sahipleri kendi sosyal alanlarında açık ve kapalı havuzun keyfini yaşayabilecek, sosyal olanaklardan dilediği zaman yararlanabilecekler.

Kameroğlu , ‘’METROHOME CADDE’’ konsepti ile günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazaların prestijli markalardan oluşan kafelerin, cadde ve mağazacılık kültürüne yepyeni bir soluk getireceğini ifade etti. Ayrıca; Seçkin kafeler ve mağazaları ile eğlence ve keyifli alışverişi sokağa taşımayı hedefleyen Kameroğlu Metrohome projesi, Beylikdüzü sakinleri için de cazip nokta haline geleceğini belirtti.

25.03.2017
hurriyet